Ordinační hodiny

Po 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
Út 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
St 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
Čt 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
So 9:00 - 11:00 Zavřeno
Ne Zavřeno

Rozpis služeb lékařů

Otevírací doba Havlíčkův Brod

Prosíme, abyste věnovali pozornost novému rozpisu služeb kliniky v Havlíčkově Brodě a otevírací době celkově. Jak jsme avizovali, náš team se nyní potýká s mateřskými povinnostmi, a proto se velmi vyjímečně může stát, že v ordinaci bude naše milá sestřička Radka sama a to do 16:00. Velmi ochotně vydá léky, prodá antiparazitika a provede kontrolky po zákrocích a mnoho dalšího. Pokud by se však jednalo o akutní stav, po dohodě pacienta ihned ošetříme na druhé klinice v Chotěboři nebo v domluveném čase, kdy lékař dle možností z Chotěboře přijede.

Prosíme tedy, před plánovanu návštěvou jako je vakcinace a podobné úkonu nejprve zkontrolujte naše webové stránky v sekci rozpis služeb nebo sledujte právě naší facebokovou stránku.

Děkujeme Vám za Vaší vysokou přízeň a věříme, že spolu toto nedlouhé období přečkáme a budeme se těšit brzy naviděnou s naším teamem v plné síle.

Nyní nám tedy vypomáhá MVDr. Karel Černý, a to prozatím v úterky odpoledne a MVDr. Šubertová bude nyní ordinovat středy a pátky odpoledne.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám co nejzdravější mazlíčky, kteří k nám chodí pokud možno jen na prevenci :-)

Volné místo

Mateřské povinnosti našeho teamu se neustále rozšiřují a proto se nám opět uvolnilo místo pro veterinárního lékaře. Možnosti jsou otevřené ať pro absolventa, zájemce o HPP nebo i částečný úvazek. Prosíme, neváhejte nás kontaktovat, bližší informace a možnosti lze probrat s Dr. Šťastným na tel 602746545.

Otevírací doba o Velikonocích

Následující víkend nás čekají velikonoční svátky a kliniky budou tradičně otevřeny v sobotu v běžném provozu, nicméně v pátek a v pondělí bude Zavřeno. Mimo ordinační hodiny nás v případě potřeby vyhledat POHOTOVOST kontaktujte Chotěboř na tel. +420602283290 a Havlíčkův Brod +420724704470.

Přejeme Vám klidné svátky plné pohody s Vašimi mazlíčky.

Klíšťata jsou již aktivní

Jaro je pomalu tady a už asi dva týdny se potýkáme na klinice s náporem klíšťat. Nezapomeňte chránit vaše chlupaté mazlíčky vhodným přípravkem, s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Máme k dispozici tabletky působící jeden měsíc, tři měsíce nebo pipetky (kapičky za krk), které mají i repelentní účinek. V případě zájmu je možné zakoupit i obojek.

Výběrem vhodné antiparazitární ochrany chráníte nejen své psy a kočky, ale i sebe před nákazami přenášenými klíšťaty. Jednou z možných cest nakažení je totiž kontakt s klíštětem přisátým na zvířeti.

Ukraine

We offer to the refugees coming from the Ukraine following free care for their pets:

 • free clinical exam and basic emergency treatment
 • free EU pet passport and microchip if necessary
 • free vaccination and deworming
 • in individual cases we will consider free laboratory exams and a free CT exams.

Patients must contact first the clinic staff so we can list them between the appointments during the day. The clients have to prove their refugee status by showing imigration date on passport only. If possible, we ask clients to arrange an escort and translator and prepare their address in the Czech Republic.

біженцям, які прибули з України, ми пропонуємо безкоштовний догляд за їхніми домашніми тваринами:

 • безкоштовний клінічний огляд та базова невідкладна допомога
 • безкоштовний паспорт тварини ЄС та мікрочіп, якщо необхідно
 • безкоштовна вакцинація та дегельмінтизація
 • в окремих випадках розглянемо безкоштовні лабораторні обстеження

Пацієнти повинні спочатку зв’язатися з реєстрацією, щоб ми могли перерахувати їх між прийомами протягом дня. Клієнти повинні підтвердити свій статус біженця, вказавши лише дату міграції в паспорті. Якщо можливо, ми просимо клієнтів організувати супроводу та перекладача та підготувати їх адресу в Чехії.

Nabízíme uprchlíkům přicházejícím z Ukrajiny následující bezplatnou péči o jejich domácí mazlíčky:

 • klinické vyšetření zdarma a základní pohotovostní ošetření
 • v případě potřeby zdarma EU pet pas a mikročip
 • očkování a odčervení zdarma
 • v jednotlivých případech zvážíme bezplatné laboratorní vyšetření.

Klienti musí nejprve kontaktovat zaměstnance kliniky, abychom je mohli zařadit do našeho denního plánu. Klienti musí prokázat svůj status uprchlíka tím, že uvedou datum imigrace pouze v pasu. Pokud je to možné, prosíme, aby si klienti zajistili doprovod a překladatele a připravili si adresu pobytu v České republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace