Ordinační hodiny

Po 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
Út 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
St 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
Čt 9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
9:00 - 12:00 15:00 - 18:00
So 9:00 - 11:00 Zavřeno
Ne Zavřeno

Rozpis služeb lékařů

Nabídka práce veterinární lékařka/lékař

Protože se našemu teamu rozrůstají nejen ty pracovní, ale i mateřské povinnosti, hledáme posilu v podobě nové kolegyně nebo kolegy.

Hledáme pouze veterinární lékařku nebo lékaře a to ideálně pro dlouhodobou spolupráci. Typ a výše úvazku závisí na dohodě. Platové podmínky se odvíjí dle zkušeností zájemců.

Své CV zasílejte, prosím, na email martina.plodikova@centrum.cz.

Nabízíme nadstandartní vybavení a možnost růstu, ke kterému se na větší klinice dostanete až po dlouhé době. Podporu celého teamu, možnost samostatné práce a vzdělávání dle vlastního výběru. Hledáme přátelskou kolegyni nebo kolegu, se smyslem pro zodpovědnost a pracovitost a s milým přístupem ke klientům a kolegům.

Děkujeme za sdílení a doporučení!

Státní svátek

Zítra, 17.11.2021 bude státní svátek a klinika bude zavřená. Jako obvykle jsme Vám k dispozici formou pohotovosti na tel. Chotěboř 602 283 290 a Havlíčkův Brod 724 704 470.

Věříme, že prožijete volný den v poklidu a těšíme se na Vás zase ve čtvrtek v běžné ordinační hodině.

Psincový kašel

Konec léta a podzim trápí psy na Havlíčkobrodsku psincový kašel.

Jedná se o onemocnění, které se šíří zejména mezi skupinami psů a inkubační doba je 3 až 4 dny, ale někdy až 10 dní. Příčina není pouze jedna, na vzniku se zpravidla podílí viry i bakterie. Proti některým z nich jsou psi běžně očkováni v každoroční kombinované vakcíně, ale proti hlavnímu původci, Bordetella bronchiseptica je nutné psy naočkovat zvlášť. Nejzávažnější průběh lze očekávat u štěňat, která ještě nemají dostatečně vyvinutou imunitu, u březích fen a u jinak oslabených jedinců. Projevuje se především jako suchý kašel, dávení, nechutenství a ve vážných případech mohou přejít až v zápal plic.

Více naleznete v sekci články/poradenství.

O možnosti vakcinovat Vašeho psa se informujte přímo v ordinaci.

NÁŠ TEAM POTŘEBUJE ROZŠÍŘIT O DALŠÍ ČLENY

Rozšiřujeme team a to především o veterinární lékařku nebo lékaře. Rozhodli jsme se tentokrát nabídnout pozici buď na částečný úvazek, takže i maminka na mateřské dovolené má šanci nás oslovit nebo i na plný úvazek. Hledáme především spřízněnou duši, která by doplnila náš team, který se z velké části nyní věnuje i mateřským povinnostem.

Druhou pozici, kterou pravděpodobně vytvoříme, bude nové místo pro veterinární sestřičku. Byla by vhodné především pro flexibilního člověka se zápalem pro náš obor, ve kterém pracujeme především v odpoledních hodinách. Sestřička by byla využívána střídavě pro obě kliniky a to spíše v odpoledních hodinách a měla by občasnou příslužbu o víkendu, kdy by asistovala veterinárnímu lékaři při akutních operacích. Tato pozice vyžaduje pracovitost, spolehlivost a oddanost pacientům, kteří potřebují po zákrocích a při vyšetřeních milující péči a také vysokou míru schopnosti spolupracovat. Sestřičky jsou pravou rukou lékařů :-)

Pro více informací o obou pozicích nás kontaktujte, prosím, nyní pouze na emailu martina.plodikova@centrum.cz nebo stastny.jenik@centrum.cz.

Těšíme se na Váš zájem a za sdílení děkujeme!

Státní svátek

Jen pro jistotu připomínáme, že v úterý je státní svátek a my fungujeme v rámci pohotovosti v Havlíčkově Brodě na tel. čísle +420 724 704 470 a v Chotěboři na +420 602 283 290.

Věříme, že nás nebudete potřebovat a od středy se na Vás těšíme v obvyklé ordinační hodiny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace